Call-центр:
0800 75 5995БЕСПЛАТНЫЕ звонки по Украине
с мобильных и стационарных телефонов
Перезвони мне
  • +38 050 07 60 003
  • +38 044 339 96 36
  • +38 067 30 70 003
  • +38 063 07 10 003
  • +38 044 339 96 36

Кредит

Якщо Ви хочете придбати хороший і якісний тренажер, а в бюджеті не запланована дана сума - наша компанія пропонує Вам скористатись послугою розстрочки платежу за придбаний товар.

Вже ні для кого не секрет, що безкоштовних кредитів - не буває. Грошей в борг ніхто ніколи не давав, і врятли коли небудь буде давати. Це факт! Відсоток за користування кредитом дуже акуратно маскують під виглядом всяких там страховок, комісій за розгляд видачі і т.д. Якщо такого прихованого платежу немає - значить цей відсоток просто вже додано до вартості товару. І по іншому бути просто не може, жоден банк або фінансова установа не дасть грошей в борг, не маючи власної вигоди. І їх теж можна зрозуміти. Точно також як і будь-який з нас не буде безкоштовно ходити на роботу. Факт залишається фактом, за використання грошей - потрібно платити гроші. Наша мета, як продавця - зробити цей процес для Вас максимально прозорим і зрозумілим, тому що від цього залежить в першу чергу наш імідж і авторитет продавця.

Зазвичай наші Конкуренти, працюють за класичною схемою: Ви вибираєте у них товар, вони Вам дають рахунок на оплату, і відправляють в будь-який банк, де Вам "впарюють" товстий договір кредитування і оформляють якісь страховки. Вобщем теж не для кого ні секрет, що мета будь-якого фахівця з кредитування банку - це продаж максимальної кількості продуктів цього банку під виглядом будь-яких комісій і страховок. Є дуже багато прийомів, за допомогою яких банки роблять з "2 + 2 = 5". Напевно кожен з цим зустрічався.

Ми прекрастно розуміємо складнощі і витрати, на які йде наш Клієнт оформляючи кредит в банку. Тому, наша мета, як продавця - зробити цей процес максимально комфортним і прозорим для Вас!

Ви отримаєте товар, тільки після того, як Ви ознайомитеся з графіком погашення кредиту. Даний графік буде надано Вам після того як Ви виберете интерисуют Вас товар, і натиснете кнопочку «Купити в кредит» вказавши бажану кількість платежів. Даний договір вдає із себе всього одну сторінку в якій чітко і конкретно вказані суми і дати погашення за отриманий товар. Ніяких договорів на десятки сторінок! Все досить просто і прозоро!