Call-центр:
0800 75 5995БЕСПЛАТНЫЕ звонки по Украине
с мобильных и стационарных телефонов
Перезвони мне
  • +38 050 07 60 003
  • +38 044 339 96 36
  • +38 067 30 70 003
  • +38 063 07 10 003
  • +38 044 339 96 36

ULTRA Service

Дана програма лояльності до наших клієнтів, дасть можливість Вам збільшити гарантійні терміни на товари, а також зробити процес ліквідації можливого гарантійного випадку більш комфортним і швидким з поверненням коштів при незатребуванні послуги після закінчення терміну гарантії.

Чим відрізняється ULTRA Service від стандартної гарантії виробника:

Збільшення терміну гарантійних зобов'язань на 12 місяців. Тобто це дає Вам право користуватися безкоштовним гарантійним обслуговуванням протягом додаткових 12 місяців. Це дозволить Вам бути більш впевненим у працездатності Вашого дорогого спортивного обладнання та дає гарантії на безперебійну роботу Вашого тренажера. З огляду на те, що спортивний інвентар як правило дуже недешевий - при виникненні поломки в післягарантійний термін виникають дуже істотні витрати на його ремонт. Від цього ніхто не застрахований. Зіпсується будь-яка техніка, починаючи від самих надійних в світі автомобілів, закінчуючи кавоварками і тостерами. Що там говорити ?! Літаки і ракети ламаються, і падають. За допомогою програми ULTRA Service - при настанні гарантійного випадку в післягарантійний термін, ви можете заощадити не одну тисячу гривень.

Безкоштовне проведення технічного обслуговування тренажерів. Будь-який механізм вимагає обслуговування, спортивний інвентар не є винятком. Він вимагає мастила, чищення, підтяжки зьєднань і т.ін. Наші кваліфіковані фахівці зроблять весь спектр робіт з технічного обслуговування Вашого тренажера у Вас вдома або в нашому сервісному центрі. Багато покупців не приділяють технічного обслуговування належної уваги, але це дуже важлива процедура від якої безпосередньо залежить довговічність Вашого тренажера. Хоч технічне обслуговування не вимагає колосальних трудових і фінансових витрат - проте споживачам жінкам, іноді технічне обслуговування доводиться в тягар. Ми пропонуємо Вам позбавити себе від цієї процедури і довірити її професіоналам. Тобто Нам!

Безкоштовне транспортування Вашого тренажера з Вашого будинку в сервісний центр і назад у разі виникнення гарантійного випадку за умови неможливості проведення ремонту на місці установки. Це дозволить економити Ваші гроші і час на транспортування тренажерів, оформлення документів, написання заяв і т.д. Наші співробітники приїдуть до Вас додому, оформлять всі необхідні документи на місці, демонтують тренажер, завантажать його в автомобіль і самі транспортують в сервісний центр. Після закінчення сервісного обслуговування - Вам привезуть тренажер, занесуть і змонтують його на місці експлуатації. Економія Вашого часу та грошей - істотне, тому що спортивний інвентар як правило має досить великі габарити і вагу, тому вимагає найчастіше виклику вантажного таксі і кілька людей для навантаження і вивантаження тренажера. Демонтаж - теж займає час. Ми позбавимо Вас від цих непотрібних клопотів і заощадимо вам не одну сотню гривень.

При використанні програми ULTRA Service - за Вами зберігається право на повну заміну тренажера на аналогічний або рівноцінний в разі неможливості або недоцільності проведення ремонту, навіть після закінчення дії гарантії виробника. Це означає що навіть якщо сам виробник перестане підтримувати Вашу модель тренажера або зніме її з виробництва - наша компанія гарантує Вам заміну Вашого товару з власного резервного фонду або заміну на аналогічний товар не гірший за характеристиками. За допомогою цієї переваги - Ви страхуєте себе від ризиків пов'язаних з діями виробників і імпортерів. Так як наша компанія є офіційним представником практично всіх торгових марок спортивного інвентарю в Україні - ми завжди зможемо підібрати Вам оптимальну модель будь-якого тренажера доступного в офіційному продажі по території країни.

Гаряча лінія сервісної підтримки ULTRA Service працює 7 днів на тиждень. Ви завжди можете отримати консультацію по товару, його функціям, характеристикам і сервісного обслуговування. Це означає що Ви не в якому разі не залишитеся наодинці з тренажером. Вас завжди проконсультують наші фахівці і нададуть дистанційну оперативну допомогу.

Ми перерахували всі переваги програми ULTRA Service. Переваги участі в даній програмі - в повній мірі! Тепер Ви, напевно, задасте найголовніше питання: «Безкоштовного - не буває! Яка вартість участі в даній програмі? ». Ми відповімо Вам на це питання! При купівлі товару у Вас є право на придбання індивідуальної картки учасника програми ULTRA Service. Вартість - 20% від вартості товару. Але!

Найголовніша умова яке не залишить Вам шансів коливатися в придбанні даної карти: в разі якщо з Вашим спортивним інвентарем не відбудеться гарантійного випадку протягом гарантійного терміну - Ми повернемо Вам 100% від вартості участі в програмі. Ви маєте право повернути картку учасника за 1 місяць до закінчення терміну дії гарантії. Це означає що якщо Ви не скористаєтеся програмою ULTRA Service - ми повернемо вам всю вартість участі в програмі і Ви ні заплатите ні копійки! Причому на відміну від наших шановних конкурентів - ми повертаємо вартість живими грошима, а не якимись віртуальними ваучерами, або купонами у вигляді знижок! Задумайтесь! Ви нічого не втрачаєте! Але отримуєте величезні переваги беручи участь в нашій програмі ULTRA Service! Сподіваємося після всіх перерахованих вище аргументів, у Вас не залишилося сумнівів у питанні участі в нашій програмі лояльності до Клієнтів.

PS: базовим регіоном для роботи програми ULTRA Service - є Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Житомир, Миколаїв